O firmie

Stworzone z miłości, aby dzieciństwo było niekończącą się bajką...

 

Pomysł na Smile-Kids powstał dość spontanicznie. Głównym powodem była chęć stworzenia miejsca, w którym rodzice będą mogli sprawić swoim pociechom dużo przyjemności. Ubrania , które znaczą dużo więcej niż każda kolejna rzecz.

Dwie kochające Mamy, które zawsze czuły niedosyt kupując ubranka dla swoich dzieci. Wiedziały, że każdy rodzic pragnie, aby ich dziecko wyglądało jedynie w swoim rodzaju. Wszystko to, ponieważ dzieciństwo jest jednym z najpiękniejszych etapów naszego życia. 

Jesteśmy młodym i ambitnym zespołem. Ciągle rozwijamy swoje pomysły, aby działać zgodnie z misją i wizją naszej firmy. Postanowiłyśmy połączyć pasję wraz z pracą. Produkty smile-kids odzwierciedlają to, jakimi jesteśmy rodzicami. Dzieci są całym naszym światem. Należy im się wszystko to co najlepsze. To jakie przeżyją dzieciństwo pozostanie w ich pamięci na zawsze. 

Jeśli podoba Ci się nasz sposób myślenia to jesteś we właściwym miejscu. Oferta ubranek, zabawek czy innych akcesoriów została odpowiednio wyselekcjonowana. Dzięki temu dobry styl i humor będzie towarzyszył Twojemu dziecku przez cały czas.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl